جوابیه عدم حضور مستر کارت و ویزا کارت در ایران

چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

به نزدیک ترین شعب ما مراجعه کرده و یا بصورت آنلاین سوال خود را مطرح نمایید.

بسم الله الرحمن الرحيم

با سلام و عرض ادب به همه مردم ميهن عزيزم ايران از هر قوم و هر نژاد زير پرچم سه رنگ ايران اسلامي

ضمن تشكر از دولت عزيز و مردمي كه در روزها و ماههاي گذشته ما را حمايت كردند و مخصوصا وزارت ارتباطات و شركت ملي پست جمهوري اسلامي ايران و بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران ، يادآور ميشوم كه بخاطر حمله هايي كه در روز گذشته به واسطه عدم اطلاعات كافي  و غيرانجام شده است  برآن شدم كه پاره اي از مسايل را در ذيل شرح و قضاوت را به مردم عزيز كشورم واگذار كنم.

اينجانب  همواره به عنوان يك حقوقدان سعي نموده ام تمام امور خود را بر پايه قانون انجام دهم و به اين جهت توضيح اين مطلب واجب است كه ايران به دليل عدم عضويت در سازمان تجارت جهاني و بانكداري جهاني فاقد يكسري امكانات لازم است از اين رو شركت ويژن كارت ایرانیان كارتهاي پيش پرداخت و يا prepaid را وارد بازار نموده كه تفاوت اساسي با كارتهاي كرديت و دبيت استاندارد دارد .

بنابراين امكان دو نوع كارت كرديت و دبيت براي ايرانيان عزيز تا زمان عضويت دايم ما در مجامع صالح و قبول بعضي شرايط امكانپذير نيست، لذا كارتهاي پيش پرداختي در ايران آورده شد كه اولا در خارج از كشور در هر فروشگاهي براي مجامع عضو  قابل خريد است و ثانيا چون بر پايه هاب اكانت تعريف ميشود هيچ نهادي نميتواند به جز مشتري به پول مردم دست درازي كند.

همچنين مدارك بين المللي داريم كه بر پايه حقوق جاري ارزيابي شده و سمت اين شركت به عنوان شركتي كه اجازه توزيع كارتهاي بين المللي در ايران دارد را احراز مينمايد و قطعا مراجع ذيصلاح خود بر اين امر واقف و حاضرند. اما سخن من با آن دسته از دوستاني است كه به هر دليل اينجانب را نميشناسند ، دوست عزيزي كه در صبح دوشنبه از خبرگزاري آذربايجاني قبل از شروع روز كاري عنوان نموده كه با مستر كارت صحبت نموده و يا دوستاني كه به هر دليل با كار اينجانب مخالفند، آيا از خود پرسيديد كه چرا خبرنگار آذربايجاني به دنبال اين ماجرا رفته است؟؟

آيا ميدانيد اغلب كارتهاي صادر شده به صورت غير قانوني براي هموطنان عزيز من از آذربايجان است و منافع براي صدور بايد شهروندي و آدرس آذربايجان در كارت ذكر شود؟

برادر عزيزم بهتر است به منافع ملي بپردازيم و خود را در اختيار خارجيان نگذاريم چراكه شما و ما در يك نظام و زير سايه يك رهبر مسير پيشرفت را سپري ميكنيم.

اينجانب جهت خدمت به مردمي آمده ام كه براي نياز داروي خود در بازارهاي خارجي مشكل داشته و در نهايت در نبود اين ابزار مجبورند داروي فاسد و تاريخ گذشته از بازار ازاد و يا داروي نامرغوب چيني تهيه نمايند.

من براي كمك به مردمي اينجا هستم كه فرزندانشان در خارج از كشور منتظر اين ابزار بوده و تا ارسال پول به هر بها بايد گرسنگي بكشند من اينجا هستم به فرمان رهبري كه امسال را اقتصاد مقاومتي سال اقدام و عمل ناميد و به همه ما حجت را تمام نمود كه بايد سخت بكوشيم و رفاه را ارمغان فرزندانمان كنيم عمل نمايم.

من در جهت حمايت از  آن توليد كننده اي به اينجا آمده ام كه بايد مواد اوليه خود را به راحتي بخرد و با كالاي نامرغوب مبارزه كند من اينجا هستم چون ايرانيم،! چرا بايد بخاطر منافع عده اي سودجو ما راه را بيراهه برويم؟!

تا امروز كه شركتهاي زيرزميني خارج از قوانين بانك مركزي و فاقد مدارك بين المللي فعاليت ميكردند چرا ما نپرسيديم پول مردم كجا ميرود؟

يكبار فروش اين كارتها را سرچ كنيد ببينيد چه شركتهايي زير نظارت كجا مشغول بكارند؟!اصولا نظارتي را تحمل نميكنند حال آنكه ما زير پرچم و در راه منافع ملي مشغول به خدمت شده ايم.

دوست عزيزم  منافع ملي و مردم عزيزمان شعار نيست اين وظيفه من و شماست ما نبايد بازيچه اهداف ديگران باشيم بلكه بايد با حمايت و وحدت به دشمنان نشان دهيم كه ما مردمي يكپارچه و آزاد هستيم با فرمانده و رهبري توانا و خردمند كه چون پدري مهربان سعي در گرداوري تمام فرزندان خود در يك جبهه را دارد.

چرا بايد يك شركت خارجي مجددا زير جريمه هاي سنگين برود زمانيكه ما خود زير آب خود را در داخل ميزنيم . شما بدانيد كه ارگان دولتي همچون پست كه همواره امين مردم بوده و هستند  حداقل يك وكيل دارد كه قبل از عنوان و قرارداد مدارك را بررسي نمايد.

من خبر را به دو زبان خوانده ام اما در خبر شما كه منبع اصلي آن شبكه  بي بي سي است دو خط را جا انداخته است و آنكه سخنگوي مستر كارت حضور ما را به عنوان يك شركت واسطه جهت خدمات تكذيب نكرده و اصولا در هيچ نقطه اي در دنيا جز انگلستان و امريكا شركت نماينده اي نداشته و تنها به معرفي صادر كننده هاي كارت خام (شركتها ) و خدمات دهنده كارتها (بانكها) ميپردازد.

من كلام را كوتاه ميكنم و قضاوت را به مردم ميسپارم ولي اي كاش قبل از قلم زدن يكبار فكر كنيم كه چرا شركتهاي خارجي از ورود به ايران ميهراسند اين به آن جهت نيست كه ميگويند آنكس كه با خودي به اين صورت عمل ميكند با ديگران چه ها كند.

بار ديگر من از مردم و مسولين سپاسگزار هستم كه نشان دادند ايران در حال پيشرفت است و ما با وحدت خود ميتوانيم به قله هاي پيشرفت برسيم از من گمنام تا شمايي كه قلم داريد و….

با تجديد احترام وتشكر

حامد ذوالفقاري

٢٤/٠٥/٩٥