چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

به نزدیک ترین شعب ما مراجعه کرده و یا بصورت آنلاین سوال خود را مطرح نمایید.

1 هفته کاری طول میکشد تا کارت بدست مشتری برسد.

متقاضیان میتوانند از طریق شرکت ویژن کارت ایرانیان و از کلیه صرافی های کل کشور(که در لیست تحریم ها نباشد) میتوانند وجه ارزی خود را به حسابشان واریز نمایند. 1 هفته کاری طول میکشد تا پول به حسابتان واریز شود. بابت هزینه کارمزد انتقال پول از ایران(شارژ کارت) 2.5 درصد دریافت میشود ضمن اینکه هزینه های دیگری که عموما صرافی ها بین 30 تا 100 دلار جهت انتقال پول دریافت میکنند، از این طریق از مشتری اخذ نخواهد شد.

بله. در استفاده از این کارتها هیچ محدودیتی وجود ندارد و در تمامی کشورهایی که مسترکارت و یا ویزا درآن کشور وجود دارد قابل استفاده است و از کلیه دستگاههای POS ، ATM و درگاههای اینترنتی میتوانید خرید نمایید.

– خیر. تحت هیچ عنوان متقاضیان نمیتوانند وجه یا پولی را به هیچ حساب بانکی خارج از کشورانتقال دهند.ولی در استفاده از حساب میتوان سپرده خود را به تمام کشورهای عضو سوئیفت نمود. (نکته: متقاضی میتواند از هر کشوری پول دریافت کند)
– تمام مشتریان هیچ محدودیتی در خرید از دستگاه های POS ،ATM و درگاههای اینترنتی ندارد.بجز محدودیتهایی که بانک های مرکزی خارجی جهت استفاده دارندگان کارتها پیش بینی می نماید.

بله. شما میتوانید از هر کشوری واز هر بانکی با ارائه اطلاعات SWIFT و شماره حساب و یا شماره کارت درج شده میتوانید وجه به کارتتان واریز کنید.(در حال حاضر در بانکهای ایران قابل استفاده نیست)

– بله. کلیه حسابهای شما دارای اینترنت بانک میباشد. به این صورت که هر متقاضی میبایست هنگام ثبت نام یک شماره ایرانسل یا رایتل (غیر همراه اول) و برای بار اول از طریق SMS رمز یک بار مصرف برای متقاضی ارسال میشود و پس از آن میتواند نام کاربری و رمز مخصوص به خود را تعیین کنند. (این عمل فقط یکبار صورت میگیرد و از دفعات بعد متقاضی میتواند با وارد کردن نام کاربری و رمز وارد سایت شود)
– نکته: هزینه اینترنت بانک و پیامک دریافتی به صورت ماهانه از حساب متقاضی کسر میشود.

– تمام متقاضیان در صورت بروز مشکل (غیر از تحریمهای بین المللی و امور غیرقانونی و پول شویی) که از طریق کارت یا حساب بانکی صورت میگیرد باید به شرکت ویژن کارت ایرانیان مراجعه نمایند و یا از طریق تلفن تماس حاصل نمایند.
– پشتیبانی فعلا در روزهای کاری و ساعات اداری هستش. این امکان نیز وجود دارد که در آینده خدمات 24 ساعته نیز اضافه شود.

بله. با این کارتها میشود به راحتی از این فروشگاهها استفاده نمایید.

این کارتها دارای BILLING ADDRESS  FREE یا آزاد هستش که میتوانید هر آدرس ولید و معتبر را در هر کشور وارد کنید.

خیر هزینه پرداختی فقط جهت صدور کارت هست و شارژ کردن به صورت جداگانه و حداقل میزان واریزی آن 100 دلار/یورو هست (که کل وجه قابل برداشت است)

بر اساس قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران سقف واریز ماهانه 10.000 دلار/یورو برای شارژ هر کارت در داخل ایران تعیین شده. اما بر اساس قوانین بین المللی برای حسابهای مشتریان این محدودیت وجود ندارد.

فورا با شرکت تماس گرفته و با ما در میان بگذارید تا کارت مفقود شده را بلاک کرده و اقدامات لازم جهت صدور مجدد کارت برای شما انجام گردد، یا از طریق پنل اینترنتی و یا شماره پشت کارت در میان بگذارید.

خیر. بنا به انتخاب مشتری میتواند یورویی و یا دلاری باشد.

بله. بجز VISA ELECTRON میتوان از سایر کارتها برای کرایه خودرو در خارج از کشور استفاده کرد.(ضمنا بعضی از شرکتها به دلیل امکان تصادف و جرایم رانندگی تنها به دارندگان کردیت کارت این امکان را فراهم می سازند بنابراین بنا به شرکت اجاره دهنده ماشین در هر کشور متفاوت است اما در حالت عادی این امکان وجود دارد.

در آینده این امکان هم فراهم خواهد شد که هم از طریق شرکت ویژن کارت ایرانیان و هم از طریق صرافی های مجاز داخل ایران میتوانید پول از حسابتان برداشت کنید با کسر کارمزد.

بر اساس گزارش رسمی اعلام شده به دلیل استفاده از سرویس وی پی ان و مغایرت آدرس ثبتی در دیتابیس مستر کارت و ویزاکارت، خرید اینترنتی شما تا اعلام مشخصات ثبت شده در سیستم معلق و پس از ایمیل رسمی به آدرس ذیل و ارسال مدارک به سایت فروشنده و تایید شرکت صادر کننده به حساب شما مرجوع میگردد اما شرکت فروشنده جنس هیچ اجباری برای ارسال جنس خریداری شده ندارد.
لطفا هرگز از وی پی ان استفاده ننموده و در صورت امتناع از فروش اینترنتی فروشنده، به شرکت صادر کننده اعلام فرمایید .
لازم به ذکر است بعضی از فروشندگان اینترنتی فاقد ارسال پستی به ایران بوده و به همین دلیل از فروش محصولات خودداری مینمایند که این موضوع با کمک و مساعدت پست جمهوری اسلامی ایران در حال پیگیری میباشد فلذا مساعدت شما راهگشای ارتباطی ایران با کشورهای دیگر است.